
Curtis Industries
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.9585
$8.9585
10
$7.6741
$76.741
25
$7.32374
$183.0935
50
$6.5835
$329.175
100
$6.23295
$623.295
250
$5.648586
$1412.1465
500
$5.25901
$2629.505
1000
$4.966847
$4966.847
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 110°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Top Termination | Screws |
| Voltage Rating | - |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 30A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Wire Gauge | 10-22 AWG |
| Product Status | Active |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | 2000 |
| Terminal Screw Finish | - |
| Mfr | Curtis Industries |
| Pitch | 0.438" (11.12mm) |
| Material - Insulation | Polyphenylene Oxide (PPO) |
| Features | Flange |
| Number of Circuits | 17 |
| Package | Bulk |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Number of Wire Entries | 34 |