
Curtis Industries
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.9705
$7.9705
10
$6.82385
$68.2385
25
$6.51206
$162.8015
50
$5.8539
$292.695
100
$5.54211
$554.211
250
$5.022498
$1255.6245
500
$4.676128
$2338.064
1000
$4.416341
$4416.341
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 110°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Top Termination | Screws |
| Voltage Rating | - |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 30A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Wire Gauge | 10-22 AWG |
| Product Status | Active |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | 2000 |
| Terminal Screw Finish | - |
| Mfr | Curtis Industries |
| Pitch | 0.438" (11.12mm) |
| Material - Insulation | Polyphenylene Oxide (PPO) |
| Features | Flange |
| Number of Circuits | 15 |
| Package | Bulk |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Number of Wire Entries | 30 |