
E-T-A
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$36.7935
$36.7935
5
$35.0379
$175.1895
10
$32.40925
$324.0925
50
$28.02975
$1401.4875
100
$26.27795
$2627.795
250
$24.526074
$6131.5185
请发送询价,我们将立即回复。
| Actuator Type | Pushbutton |
| Approval Agency | CSA C22.2 No 235, IEC 60934, UL1077 |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 201 |
| Voltage Rating - DC | 80 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal Magnetic |