
Master Appliance Co
型号:
20013
封装:
-
批次:
-
描述:
REPLACEMENT HEAT ELEMENT 475WATT
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Tool Type | - |
| Air Flow | - |
| Color | Silver |
| Nozzle Opening | - |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Includes | - |
| Series | Master-Mite® |
| Power - Rated | 475W |
| For Use With/Related Products | - |
| Approved Countries | - |
| Voltage | 120V |
| Mfr | Master Appliance Co |
| Compatible Tools | 10008, 10012 |
| Approval Agency Marking | - |
| Temperature Range | 650°F (343°C) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Accessory Type | Heating Element |