
TE Connectivity ENTRELEC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.7235
$7.7235
10
$6.0876
$60.876
25
$5.79044
$144.761
50
$5.25578
$262.789
100
$5.04792
$504.792
250
$4.454056
$1113.514
500
$4.157105
$2078.5525
1000
$3.860173
$3860.173
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 17mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Black |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 16.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 125 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 150 A |
| Series | SNK, ZS |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | TE Connectivity ENTRELEC |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Features | - |
| Package | Box |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 6-35mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 0-10 AWG |
| Base Product Number | 1SNK |