
Kendall Howard
型号:
1908-4-001-01
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
HIGH SPEED FAN ASSEMBLY KIT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$57
$57
5
$55.1
$275.5
10
$53.2
$532
请发送询价,我们将立即回复。
| Air Flow | 115.0 CFM (3.22m³/min) |
| Noise | - |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.200A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 115VAC |
| Voltage Range | - |
| Product Status | Active |
| RPM | - |
| Mfr | Kendall Howard |
| Material - Frame | - |
| Features | Kit |
| Width | 38.60mm |
| Operating Temperature | - |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | - |
| Termination | Cord and Plug |
| Size / Dimension | Square - 119mm L x 119mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | - |
| Series | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | 1908-4 |