
Comair Rotron
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$84.512
$84.512
10
$76.46455
$764.6455
25
$66.4031
$1660.0775
50
$62.37871
$3118.9355
100
$54.329835
$5432.9835
请发送询价,我们将立即回复。
| Air Flow | 235.0 CFM (6.58m³/min) |
| Noise | 54.3dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 2.26A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Voltage Range | 9 ~ 14VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 3400 RPM |
| Mfr | Comair Rotron |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | Auto Restart, Locked Rotor Protection |
| Width | 50.80mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.812 in H2O (202.3 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, UL |
| Termination | 2 Terminals |
| Size / Dimension | Rectangular/Rounded - 171.5mm L x 150.4mm H |
| Weight | 1.9 lbs (861.8 g) |
| Lifetime @ Temp. | 75000 Hrs @ 40°C |
| Power (Watts) | 25.2 W |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | Major |
| Package | Bulk |