
NorComp Inc.
型号:
190-009-163R001
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN D-SUB PLUG 9P SMD R/A SLDR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.458
$3.458
10
$3.13595
$31.3595
25
$2.97046
$74.2615
50
$2.90149
$145.0745
100
$2.76336
$276.336
250
$2.41794
$604.485
500
$2.348856
$1174.428
1000
$2.003436
$2003.436
2500
$1.865268
$4663.17
请发送询价,我们将立即回复。
| Dielectric Material | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Shell Material, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 300V |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Wire Gauge | - |
| Product Status | Active |
| Backset Spacing | - |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Mfr | NorComp Inc. |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Features | Board Guide, Board Lock, Grounding Indents, Shielded |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Housing/Shell (4-40) |
| Mounting Type | Board Edge, Surface Mount, Right Angle |
| Contact Form | - |
| Series | 190 |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 190-009 |