
Phoenix Contact
型号:
1847000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
TERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 5.08MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.4005
$7.4005
10
$7.20005
$72.0005
50
$6.72885
$336.4425
100
$6.19058
$619.058
250
$5.71957
$1429.8925
500
$5.467155
$2733.5775
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation Height | 1.122" (28.50mm) |
| Ingress Protection | - |
| Contact Tail Length | 0.138" (3.50mm) |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Header Orientation | 90°, Right Angle |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Gold |
| Number of Levels | 2 |
| Screw Size | - |
| Contact Material | - |
| Plug Wire Entry | - |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Voltage - IEC | 630 V |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |
| Operating Temperature | - |
| Positions Per Level | 4 |
| Number of Positions | 8 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | Solder |
| Color | Green |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - IEC | 10A |
| Series | COMBICON MDSTB |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Package | Bulk |