
HellermannTyton
型号:
181-92003
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
TC2 INTR BLU DUCT COVER BULK 6FT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.3825
$18.3825
10
$15.93245
$159.3245
25
$15.1012
$377.53
50
$14.88213
$744.1065
100
$13.13128
$1313.128
250
$12.255912
$3063.978
500
$11.993275
$5996.6375
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | Pro-Duct® |
| For Use With/Related Products | Pro-Duct® 2" Wide PVC Wiring Duct Base |
| Length | 6.000' (1828.80mm, 72.00") |
| Color | Blue |
| Mfr | HellermannTyton |
| Height | 0.308" (7.82mm) |
| Package | Bulk |
| Accessory Type | Cover - Wire Duct, Snap In |
| Product Status | Active |
| Width | 2.000" (50.80mm) |
| Base Product Number | 181-92 |