
Weidmüller
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.607
$8.607
10
$6.7887
$67.887
25
$6.45734
$161.4335
50
$5.86131
$293.0655
100
$5.629415
$562.9415
250
$4.967132
$1241.783
500
$4.636
$2318
1000
$4.304858
$4304.858
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Positions | 6 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Beige |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 5.1mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 20 A |
| Number of Levels | 3 |
| Current - UL | 15 A |
| Series | Z |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Weidmüller |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-2.5mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-26 AWG |