
Würth Elektronik
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.5385
$5.5385
10
$5.035
$50.35
50
$4.6645
$233.225
100
$4.3985
$439.85
250
$4.3776
$1094.4
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Isolation | 4 kV |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.2mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 200mA |
| Supplier Device Package | - |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Power (Watts) | 1 W |
| Control Features | - |
| Series | MagI³C (1W) |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 7-SIP Module, 4 Leads |
| Efficiency | 75% |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Package | Tube |