
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
177911-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG HSG 9POS 3.96MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6935
$0.6935
10
$0.66975
$6.6975
25
$0.66728
$16.682
50
$0.64467
$32.2335
100
$0.540455
$54.0455
250
$0.50673
$126.6825
500
$0.478572
$239.286
1000
$0.419444
$419.444
2500
$0.396929
$992.3225
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Natural |
| Row Spacing | 0.181" (4.60mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | Power Double Lock |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Plug |
| Pitch | 0.156" (3.96mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 177911 |