
Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.99
$3.99
10
$3.87885
$38.7885
50
$3.6252
$181.26
100
$3.33526
$333.526
250
$3.081458
$770.3645
500
$2.945494
$1472.747
请发送询价,我们将立即回复。
| Wire Termination | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp |
| Screw Thread | - |
| Operating Temperature | - |
| Contact Material - Plating | - |
| Positions Per Level | 7 |
| Torque - Screw | - |
| Screw Material - Plating | - |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole |
| Wire Gauge | 16-26 AWG |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | COMBICON SPTA |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | 25° (155°) Angle with Board |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Clamp Material - Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Current | 10 A |