
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
174045-2
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG HSG 12POS 2.50MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.836
$0.836
10
$0.7942
$7.942
25
$0.75924
$18.981
50
$0.74898
$37.449
100
$0.65436
$65.436
250
$0.629926
$157.4815
500
$0.594909
$297.4545
1000
$0.514425
$514.425
2500
$0.475931
$1189.8275
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Black |
| Row Spacing | 0.205" (5.20mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | Multi-Lock |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Plug |
| Pitch | 0.098" (2.50mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 174045 |