
Serpac
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.176
$17.176
10
$14.2557
$142.557
25
$12.88124
$322.031
50
$12.02244
$601.122
100
$11.16383
$1116.383
250
$10.734392
$2683.598
500
$10.628125
$5314.0625
请发送询价,我们将立即回复。
| Area (L x W) | 33.6in² (217cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Size / Dimension | 6.880" L x 4.880" W (174.75mm x 123.95mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP67, NEMA 4X, 12, 13 |
| Thickness | 0.100" (2.54mm) |
| Design | Hand Held, Cover Included |
| Series | - |
| Mfr | Serpac |
| Container Type | Enclosure |
| Height | 1.500" (38.10mm) |
| Features | - |
| Package | Box |