
RAF Electronic Hardware
型号:
1718-440-AL
封装:
-
批次:
-
描述:
1/4 RD X 3-1/2 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.7595
$4.7595
5
$4.6341
$23.1705
10
$4.50965
$45.0965
25
$4.38406
$109.6015
50
$4.13364
$206.682
100
$4.00843
$400.843
250
$3.63261
$908.1525
500
$3.507362
$1753.681
1000
$3.382095
$3382.095
请发送询价,我们将立即回复。
| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Series | - |
| Between Board Height | 3.500" (88.90mm) |
| Length - Overall | 3.500" (88.90mm) |
| Type | Round Standoff |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #4-40 |
| Base Product Number | 1718-440 |