
Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.1205
$5.1205
10
$4.97705
$49.7705
50
$4.65101
$232.5505
100
$4.27899
$427.899
250
$3.953444
$988.361
500
$3.779005
$1889.5025
1000
$3.6309
$3630.9
请发送询价,我们将立即回复。
| Wire Termination | Screw - Rising Cage Clamp |
| Screw Thread | M3 |
| Operating Temperature | - |
| Contact Material - Plating | - |
| Positions Per Level | 3 |
| Torque - Screw | 0.5-0.6 Nm (4.4-5.3 Lb-In) |
| Screw Material - Plating | - |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | COMBICON MKDS |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Clamp Material - Plating | - |
| Features | Interlocking (Side) |
| Package | Bulk |
| Current | 15 A |