
HARTING
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.3395
$20.3395
10
$17.81345
$178.1345
25
$17.04376
$426.094
50
$16.4939
$824.695
100
$15.94404
$1594.404
250
$15.06434
$3766.085
500
$14.624509
$7312.2545
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 5 + 2 |
| Number of Positions | 308 (220 + 88 Ground) |
| Voltage Rating | - |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold or Gold-Palladium |
| Connector Usage | Backplane-to-Daughtercard |
| Termination | Press-Fit |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | har-bus® HM |
| Connector Style | - |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Tube |