
Vector Electronics
型号:
169P79WE
封装:
-
批次:
-
描述:
BREADBRD PREPUNCHED INSULAT NPTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$31.73
$31.73
5
$30.8446
$154.223
10
$29.0833
$290.833
25
$28.2017
$705.0425
50
$26.43907
$1321.9535
100
$25.557755
$2555.7755
250
$23.795106
$5948.7765
请发送询价,我们将立即回复。
| Material | - |
| Size / Dimension | 17.00" L x 8.00" W (431.8mm x 203.2mm) |
| Product Status | Active |
| Series | Vectorbord® |
| Circuit Pattern | - |
| Mfr | Vector Electronics |
| Plating | Non-Plated Through Hole (NPTH) |
| Proto Board Type | Breadboard, Prepunched Insulating |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Hole Diameter | 0.042" (1.07mm) |
| Package | Bulk |
| Edge Contacts | - |
| Board Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Base Product Number | 169P79 |