
HellermannTyton
型号:
169-60020
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
SLIT WRAP 3/4" X 100' BLK/GRAY
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$157.3485
$157.3485
10
$144.38765
$1443.8765
25
$138.83414
$3470.8535
50
$134.20612
$6710.306
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 149°C |
| Color | Black, Gray |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Liquid Protection | Fluid Resistant, Water Resistant |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Slit Harness |
| Series | CTN |
| Type | Slit Wrap |
| Length | 100' (30.48m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 0.750" (19.05mm) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Environment Protection | Weather Resistant |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | 0.950" (24.13mm) |
| Abrasion Protection | Fray Resistant, Puncture Resistant |
| Features | Dispenser Box Supplied, Vibration Resistant |
| Diameter - Inside, Expanded | 0.759" (19.28mm) |
| Wall Thickness | 0.005" (0.13mm) |
| Package | Bag |
| Width | - |
| Base Product Number | 169-60 |
| Heat Protection | - |