
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
1658525-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN DIP HDR IDC 26POS VERT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.1275
$6.1275
10
$5.37035
$53.7035
25
$5.22956
$130.739
50
$5.11708
$255.854
100
$4.80776
$480.776
250
$4.779678
$1194.9195
500
$4.470396
$2235.198
1000
$3.992422
$3992.422
2500
$3.71127
$9278.175
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 26 |
| Board-Side Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Color | Blue |
| Contact Finish Thickness | 100.0µin (2.54µm) |
| Contact Finish | Tin |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Wire Gauge | 26-28 AWG, Stranded or Solid |
| Product Status | Active |
| Series | 622 |
| Cable Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Ribbon Cable, DIP Header |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | Feed Through |
| Package | Bulk |
| Cable Termination | IDC |
| Base Product Number | 1658525 |