
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
1658019-2
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG 80POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.3065
$18.3065
10
$17.92555
$179.2555
36
$17.448859
$628.158924
72
$16.590696
$1194.530112
108
$14.96971
$1616.72868
252
$14.874397
$3748.348044
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 80 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.954" (24.23mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MICTOR SB |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Package | Tray |
| Mated Stacking Heights | 25mm |
| Base Product Number | 1658019 |