
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
1658016-3
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG 120POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$58.995
$58.995
20
$48.691775
$973.8355
40
$45.258238
$1810.32952
80
$42.761162
$3420.89296
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 120 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.600" (15.24mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MICTOR |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Package | Tray |
| Mated Stacking Heights | 16mm |
| Base Product Number | 1658016 |