
Phoenix Contact
型号:
1648090
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
INSERT FMALE 16P+1GND TERM BLOCK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$64.6095
$64.6095
10
$59.44055
$594.4055
50
$54.91855
$2745.9275
100
$52.3336
$5233.36
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 16+Ground |
| Termination Style | Terminal Block, Straight - Screw |
| Voltage Rating | 600V |
| Size | B16 |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 13A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | HEAVYCON® B16 |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Connector Type | Insert |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Package | Bulk |