
HellermannTyton
型号:
164-21108
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
WIRE DUCT SLOTTED ADH SCRW 1.64'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.282
$5.282
10
$4.7918
$47.918
25
$4.53872
$113.468
50
$4.43308
$221.654
100
$4.22199
$422.199
250
$3.694208
$923.552
500
$3.588663
$1794.3315
1000
$3.060919
$3060.919
2500
$2.84982
$7124.55
请发送询价,我们将立即回复。
| Wire Duct Type | Slotted (Raceway), Base |
| Color | White |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Mounting Type | Adhesive, Screw |
| Product Status | Active |
| Series | HelaDuct Flex |
| Length | 1.64' (500.00mm) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Height | 0.945" (24.00mm) |
| Features | - |
| Package | Box |
| Width | 0.945" (24.00mm) |
| Base Product Number | 164-21 |