1.5SMC9.1CA
detaildesc
1.5SMC9.1CA
Littelfuse Inc.
型号:
1.5SMC9.1CA
封装:
DO-214AB (SMCJ)
描述:
TVS DIODE 7.78VWM 13.4VC DO214AB
库存 : 3000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 113.4A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 8.65V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AB (SMCJ)
Series 1.5SMC
Type Zener
Package / Case DO-214AB, SMC
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 13.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 7.78V