
Ideal Power Ltd.
型号:
15DYS6150-1800770P
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 139W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$63.954
$63.954
5
$62.9565
$314.7825
10
$59.95925
$599.5925
25
$55.96184
$1399.046
50
$54.96263
$2748.1315
100
$53.163805
$5316.3805
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Input Type | Cord (Sold Separately) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Form | Desktop (Class I) |
| Output Connector | Power DIN, 4 Pin |
| Approval Agency | CE, GS, SAA, UL |
| Input Connector | IEC 320-C14 |
| Size / Dimension | 6.79" L x 2.80" W x 1.46" H (172.5mm x 71.0mm x 37.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 7.7A |
| Power (Watts) | 139 W |
| Series | - |
| No Load Power Consumption | 210mW (Max) |
| Cord Length | 47.2" (1.20m) |
| Region Utilized | International |
| Efficiency | 88% |
| Voltage - Output | 18V |
| Standard Number | 60950-1 |
| Mfr | Ideal Power Ltd. |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | 15DYS6150 |