
Hammond Manufacturing
型号:
1599RFIEBKBAT
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX PLAS BLK 6.693"L X 3.366"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.9335
$18.9335
5
$17.8239
$89.1195
10
$16.70955
$167.0955
25
$15.59558
$389.8895
50
$15.31723
$765.8615
100
$15.03869
$1503.869
250
$14.815934
$3703.9835
500
$14.481724
$7240.862
请发送询价,我们将立即回复。
| Area (L x W) | 22.4in² (145cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, Conductive |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Size / Dimension | 6.693" L x 3.366" W (170.00mm x 85.50mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.32 lb (145.15 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.098" (2.49mm) |
| Design | Hand Held, Split Sides |
| Series | 1599RFI |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Height | 1.368" (34.75mm) |
| Features | Battery Door, Card Guides, EMI Shielded, PCB Supports |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1599 |