
Keystone Electronics
型号:
1595-3
封装:
-
批次:
-
描述:
TERM TURRET SINGLE L=4.75MM TIN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.722
$0.722
25
$0.62282
$15.5705
100
$0.609805
$60.9805
250
$0.571178
$142.7945
500
$0.506825
$253.4125
1000
$0.372524
$372.524
2500
$0.338656
$846.64
请发送询价,我们将立即回复。
| Staking Side OD | - |
| Insulation | Non-Insulated |
| Number of Turrets | Single |
| Contact Finish Thickness | - |
| Terminal Type | Single End |
| Contact Finish | Tin |
| Length - Below Flange | 0.188" (4.78mm) |
| Termination | Threaded |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Diameter - Turret Head | 0.075" (1.91mm) |
| Product Status | Active |
| Staking Side ID | - |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.375" (9.53mm) |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Flange Diameter | 0.125" (3.18mm) Hex |
| Insulation Color | - |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Board Thickness | 0.093" (2.36mm) |
| Length - Above Board | 0.187" (4.75mm) |