
Hammond Manufacturing
型号:
1590Z235
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ALUM UNPTD 13.07"L X 9.13"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$174.5055
$174.5055
5
$171.3914
$856.957
10
$168.2754
$1682.754
25
$165.7826
$4144.565
50
$162.04321
$8102.1605
请发送询价,我们将立即回复。
| Area (L x W) | 119in² (768cm²) |
| Color | Unpainted |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 13.071" L x 9.134" W (332.00mm x 232.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 4.9 lbs (2.2 kg) |
| Ratings | IP68 |
| Thickness | 0.169" (4.29mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590Z |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Height | 4.341" (110.26mm) |
| Features | Watertight |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1590 |