
Hammond Manufacturing
型号:
1590MMBK
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ALUM BLACK 1.970"L X 1.970"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.792
$10.792
5
$10.1954
$50.977
10
$9.595
$95.95
25
$8.99536
$224.884
50
$8.39572
$419.786
100
$8.245715
$824.5715
250
$8.095786
$2023.9465
500
$7.975839
$3987.9195
1000
$7.795938
$7795.938
请发送询价,我们将立即回复。
| Area (L x W) | 3.88in² (25.0cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 1.970" L x 1.970" W (50.04mm x 50.04mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.079" (2.01mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Height | 1.220" (30.99mm) |
| Features | Card Guides, EMI Shielded |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1590 |