
Hammond Manufacturing
型号:
1590DF
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ALUM UNPTD 7.402"L X 4.724"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$32.6895
$32.6895
5
$30.7648
$153.824
10
$28.84295
$288.4295
25
$26.91958
$672.9895
50
$26.43907
$1321.9535
100
$25.958275
$2595.8275
250
$25.573734
$6393.4335
请发送询价,我们将立即回复。
| Area (L x W) | 35.0in² (226cm²) |
| Color | Unpainted |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 7.402" L x 4.724" W (188.01mm x 119.99mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.2 lbs (544.3 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1590F |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Height | 2.273" (57.73mm) |
| Features | EMI Shielded, Mounting Flange |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1590 |