
HellermannTyton
型号:
157-00217
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL TIE LOCKING BLK 50LBS 9.13"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1000
$0.256823
$256.823
2000
$0.249042
$498.084
3000
$0.233472
$700.416
5000
$0.225692
$1128.46
10000
$0.21013
$2101.3
25000
$0.20234
$5058.5
请发送询价,我们将立即回复。
| Tensile Strength | 50 lbs (22.68 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Push Mount, Fir Tree |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Heat Stabilized, Impact Modified |
| Package | Bulk |
| Length - Actual | 0.760' (231.80mm, 9.13") |
| Shelf Life | - |
| Bundle Diameter | 1.97" (50.00mm) |
| Length - Approximate | 9.25" |
| Width | 0.201" (5.10mm) |
| Base Product Number | 157-00 |