
Hammond Manufacturing
型号:
1554N2GYCL
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX PLAS GRAY 4.724"L X 4.724"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$26.0965
$26.0965
5
$24.5632
$122.816
10
$23.028
$230.28
25
$21.4928
$537.32
50
$21.109
$1055.45
100
$20.7252
$2072.52
250
$20.41816
$5104.54
请发送询价,我们将立即回复。
| Area (L x W) | 22.3in² (144cm²) |
| Color | Gray, Clear Cover/Door |
| Material | Plastic, Polycarbonate |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |
| Size / Dimension | 4.724" L x 4.724" W (120.00mm x 119.99mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.5 lb (226.8 g) |
| Ratings | IP68, NEMA 4,4X,12,13, UL-508 |
| Thickness | 0.118" (3.00mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1554 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Height | 2.362" (60.00mm) |
| Features | Card Guides, PCB Supports, Watertight |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 1554 |