
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
1546306-6
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.374"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.4035
$2.4035
10
$2.14415
$21.4415
25
$2.13332
$53.333
50
$2.11166
$105.583
100
$1.93743
$193.743
250
$1.926562
$481.6405
500
$1.752408
$876.204
1000
$1.567367
$1567.367
5000
$1.382326
$6911.63
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | 2 Wall (Dual) |
| Top Termination | Screws |
| Voltage Rating | 300V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Mounting Type | Chassis, Panel |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Wire Gauge | 12-22 AWG |
| Product Status | Active |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | Buchanan |
| Terminal Screw Finish | Nickel |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.374" (9.50mm) |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Features | Flange |
| Number of Circuits | 6 |
| Package | Bulk |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Number of Wire Entries | 12 |
| Base Product Number | 1546306 |