
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
1544965-1
封装:
-
批次:
-
描述:
8MM NG1+ TERMINAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.51965
$5.1965
25
$0.47462
$11.8655
50
$0.44688
$22.344
100
$0.428165
$42.8165
250
$0.390944
$97.736
500
$0.372324
$186.162
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.315" (8.00mm) |
| Tab Length | 0.429" (10.90mm) |
| Tab Thickness | 0.039" (0.99mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire Gauge | 9-10 AWG |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length - Overall | 1.181" (30.00mm) |
| Insulation Diameter | 0.193" ~ 0.233" (4.90mm ~ 5.92mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 1544965 |