
Hammond Manufacturing
型号:
1539M13
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 50UH 10A 17 MOHM TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.858
$14.858
10
$14.3469
$143.469
25
$13.62908
$340.727
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | - |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 1 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 1.110" (28.19mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.220" Dia (30.99mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 17mOhm Max |
| Ratings | - |
| Inductance | 50 µH |
| Series | 1539 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Radial, Vertical Cylinder |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Package | Bulk |
| Material - Core | Ferrite |
| Base Product Number | 1539 |