
Hammond Manufacturing
型号:
1538M10
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 27UH 9A 22 MOHM TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.9535
$10.9535
10
$10.13555
$101.3555
25
$9.58778
$239.6945
50
$8.49205
$424.6025
100
$8.21807
$821.807
250
$7.944166
$1986.0415
500
$7.670243
$3835.1215
1000
$7.286728
$7286.728
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | - |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 1 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 9 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.880" Dia x 0.880" L (22.35mm x 22.35mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 22mOhm Max |
| Ratings | - |
| Inductance | 27 µH |
| Series | 1538 |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | Radial, Horizontal Cylinder |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Package | Bulk |
| Material - Core | - |
| Base Product Number | 1538 |