
Hammond Manufacturing
型号:
151J101
封装:
-
批次:
-
描述:
TRANS TELECOM 600/900 600/600
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Frequency Range | - |
| Impedance - Primary (Ohms) | - |
| Insertion Loss | - |
| Operating Temperature | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Height - Seated (Max) | 1.070" (27.18mm) |
| Voltage - Isolation | - |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.730" L x 1.480" W (43.94mm x 37.59mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Transformer Type | Voice |
| Weight | - |
| Impedance - Secondary (Ohms) | - |
| DC Resistance (DCR) - Secondary | - |
| Series | 151 |
| DC Resistance (DCR) - Primary | - |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Return Loss | 36dB |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | - |
| Package | Bulk |
| Frequency Response | - |
| Power Level | - |