
Keystone Electronics
型号:
1519-2
封装:
-
批次:
-
描述:
TERM TURRET HOLLOW L=4.75MM TIN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5415
$0.5415
25
$0.4617
$11.5425
100
$0.45201
$45.201
250
$0.425372
$106.343
500
$0.38095
$190.475
1000
$0.278008
$278.008
2500
$0.252728
$631.82
请发送询价,我们将立即回复。
| Staking Side OD | 0.110" (2.79mm) |
| Insulation | Non-Insulated |
| Number of Turrets | Single |
| Contact Finish Thickness | - |
| Terminal Type | Single End, Hollow |
| Contact Finish | Tin |
| Length - Below Flange | 0.109" (2.77mm) |
| Termination | Staking Flare |
| Mounting Type | Through Hole |
| Diameter - Turret Head | 0.140" (3.56mm) |
| Product Status | Active |
| Staking Side ID | - |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.296" (7.52mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.113" (2.87mm) |
| Flange Diameter | 0.187" (4.75mm) |
| Insulation Color | - |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Board Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Length - Above Board | 0.187" (4.75mm) |