
Davies Molding, LLC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.2915
$5.2915
5
$5.1566
$25.783
10
$5.01695
$50.1695
25
$4.87768
$121.942
50
$4.59914
$229.957
100
$4.459775
$445.9775
250
$4.041642
$1010.4105
500
$3.902296
$1951.148
1000
$3.762922
$3762.922
请发送询价,我们将立即回复。
| Shaft Size | 0.250" (6.35mm) |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Product Status | Active |
| Indicator | Line on Top and Side |
| Series | - |
| Type | Smooth |
| Mfr | Davies Molding, LLC |
| Style | Cylindrical |
| Height | 0.950" (24.13mm) |
| Features | 8-32 Set Screw, Soft Touch |
| Package | Bulk |
| Diameter | 1.625" (41.28mm) |