
Würth Elektronik
型号:
150141YV73100
品牌:
封装:
4-PLCC
批次:
-
描述:
LED GREEN/YELLOW CLEAR 4PLCC SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
10
$0.3762
$3.762
100
$0.34865
$34.865
500
$0.32015
$160.075
1000
$0.29165
$291.65
请发送询价,我们将立即回复。
| Wavelength - Dominant | 570nm Green, 590nm Yellow |
| Configuration | Independent |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Green, Yellow |
| Current - Test | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Millicandela Rating | 60mcd Green, 220mcd Yellow |
| Height (Max) | 2.10mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-PLCC |
| Series | WL-SBTW |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Package / Case | 4-PLCC |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V Green, 2V Yellow |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 572nm Green, 595nm Yellow |
| Lens Size | - |