
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.881
$1.881
10
$1.69195
$16.9195
25
$1.59638
$39.9095
80
$1.360162
$108.81296
230
$1.277085
$293.72955
440
$1.117456
$491.68064
945
$0.925889
$874.965105
3200
$0.86204
$2758.528
6400
$0.83011
$5312.704
请发送询价,我们将立即回复。
| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz |
| Applications | Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ |
| Number of Bands | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | MHF1 |
| Mounting Type | Adhesive |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth, WiFi |
| Height (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | - |
| Antenna Type | Flat Patch |
| Series | - |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz, 5.5GHz, 6.525GHz |
| Mfr | Molex |
| Return Loss | -10dB |
| Features | Cable - 100mm |
| Package | Tray |
| Gain | 3dBi, 5.5dBi |
| Base Product Number | 1461539 |
| Frequency Group | Wide Band |