
Hammond Manufacturing
型号:
1414N4ALO6
封装:
-
批次:
-
描述:
BOX ALUM NATURAL 16"L X 14"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$359.6985
$359.6985
5
$353.2727
$1766.3635
10
$346.8488
$3468.488
25
$341.71082
$8542.7705
请发送询价,我们将立即回复。
| Area (L x W) | 224in² (1445cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 13 lbs (5.9 kg) |
| Ratings | IP66, NEMA 4,12,13, UL-508 |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | 1414 N4 AL |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Height | 6.000" (152.40mm) |
| Features | Interior Panels |
| Package | Box |
| Base Product Number | 1414 |