
Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.7225
$15.7225
10
$14.4647
$144.647
50
$13.36422
$668.211
100
$12.735225
$1273.5225
250
$11.949062
$2987.2655
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -60°C ~ 130°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.440" (11.18mm) |
| Thread Length | 0.591" (15.00mm) |
| Ingress Protection | IP66/IP67/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | M25 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.787" (20.00mm) |
| Includes | O-Ring, Seal |
| Series | - |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | G-ESS |
| Conduit Hub Size | - |