
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
1393315-9
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY AUTO SPST-NO-DM 130A 24V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$85.234
$85.234
5
$80.0698
$400.349
10
$77.48675
$774.8675
25
$74.9037
$1872.5925
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Coil Power | 4.1W |
| Switching Voltage | 24VDC - Nom |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Contact Rating (Current) | 130 A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Coil Resistance | 141 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (DM) (1 Form X) |
| Series | HCR 150 |
| Operate Time | 25 ms |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Release Time | 8 ms |
| Must Operate Voltage | 14.4 VDC |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | 1393315 |