
Anderson Power Products, Inc.
型号:
1381G4-BK
封装:
-
批次:
-
描述:
PP180-HSG W/SPG-GREEN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.1245
$11.1245
10
$9.86195
$98.6195
25
$9.4829
$237.0725
50
$9.10347
$455.1735
100
$8.597785
$859.7785
250
$7.839172
$1959.793
500
$7.333411
$3666.7055
1000
$6.726504
$6726.504
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 1 |
| Voltage Rating | 600 V |
| Color | Green |
| Current Rating (Amps) | 180 A |
| Row Spacing | - |
| Contact Type | Non-Gendered |
| Fastening Type | Spring Retention |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | Powerpole® 180 |
| Stacking Direction | - |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Anderson Power Products, Inc. |
| Connector Type | Non-Gendered |
| Pitch | - |
| Features | Stackable |
| Material - Insulation | Polycarbonate (PC) |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |