
Cinch Connectivity Solutions Johnson
型号:
131-1402-101
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SMB PLUG R/A 50OHM SOLDER
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.486
$7.486
10
$6.76685
$67.6685
25
$6.39274
$159.8185
50
$6.23675
$311.8375
100
$5.92496
$592.496
250
$5.301228
$1325.307
500
$4.9894
$2494.7
1000
$4.365725
$4365.725
请发送询价,我们将立即回复。
| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 250 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 End Cap, 1 Sleeve |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| Connector Type | Plug, Female Socket |
| Features | - |
| Insertion Loss | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-178, 196 |
| Body Material | Zinc |
| Connector Style | SMB |
| Housing Color | Gold |
| Package | Bulk |
| Shield Termination | Crimp |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | 131-1402 |