
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$100.1205
$100.1205
10
$98.7297
$987.297
25
$97.3389
$2433.4725
50
$83.43337
$4171.6685
100
$80.652245
$8065.2245
请发送询价,我们将立即回复。
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Housing Finish | - |
| Housing Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Voltage Rating | 600VAC/DC |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Shell Size - Insert (Convert To) | 1 3/8" |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Convert To (Adapter End) | Male Pins |
| Includes | - |
| Mfr | Molex |
| Features | Coupling Nut |
| Orientation (Convert From) | Keyed |
| Convert From (Adapter End) | Female Sockets |
| Operating Temperature | -20°C ~ 90°C |
| Shielding | Unshielded |
| Number of Positions (Convert To) | 3 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Number of Positions (Convert From) | 3 |
| Mounting Feature | - |
| Series | Brad Quick-Change 130068 |
| Orientation (Convert To) | Keyed |
| Connector Style | Standard |
| Housing Color | Red |
| Package | Bulk |
| Shell Size - Insert (Convert From) | 7/8" |
| Base Product Number | 130068 |